Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«В музиці, як і в коханні, потрібна відвертість», - Віктор Кавун


08

Продовження інтерв’ю із заслуженим артистом України Віктором Кавуном, виконавцем народного застільного хіта  «На коня»

 

«Деякі жінки не розуміють, що втручаються в приватне життя артиста»

 

Який Віктор Кавун у повсякденному житті?

Я людина гостинна, люблю, щоб до мене приходили гості. Мій друг, поет та композитор Василь Іваницький сміється:” Ти Вікторе, нагодуєш, спати покладеш, ще й грошей на дорогу даси!”

 

Ви – оптиміст?

Взагалі по життю я крокую з великим гумором. Крім того, не влаштовую в сім’ї скандалів. У мене такий принцип: в домі повинно бути тихо і чисто, а от співати можна голосно - і чим більше, то краще. Я люблю співати: вранці встаю, вмикаю апаратуру і можу цілий день проспівати, проте не пізніше 21 години. А коли приїздять друзі, можемо в 2-3 голоси виводити.

 

А як реагують на це сусіди?

Ще ніхто ніколи не постукав у батарею. Я дякую своїм сусідам за їхнє терпіння - за це їм портібно поставити пам’ятник

 

Дружина співає?

Моя дружина творча особисість, але вона каже: співати в домі в нас буде один, це будеш ти. Вона співає разом зі мною, але тільки вдома.

 

Бути дружиною відомого артиста непросто…

Так, стати  дружиною артиста бажає майже кожна жінка, але це важка сімейна праця. А моя дружина Валентина надзвичайно мудра і розумна жінка. В моєму житті траплялися такі історії, які складно придумати навіть для сценарію фільму.

 

Маєте на увазі настирливих прихильниць?

Був такий випадок: одна із моїх прихильниць, маючи трьох дітей і законного чоловіка, не тільки телефонувала мені додому, а й приходила і вимагала, щоб моя дружина віддала мене їй. Моїй Валентині запропонувала свого чоловіка, щоправда, його фото вислала поштою. Прихильниця вирішила, що цей обмін вона зможе зробити з моєю дружиною, не поставивши до відома ні мене, ні свого чоловіка. Тоді мені було не до  жартів, хоч я люблю пожартувати , але не до такої ж міри. На жаль, деякі жінки не розуміють, що вони втручаються в приватне життя артиста і створюють сімейні проблеми.

 

«Маю дуже багато платівок ще часів Радянського Союзу»

 

А коли виникають життєві проблеми, що допомагає відволікатися від них?

Коли мені тяжко, я приходжу додому, вмикаю класичну музику. В мене велика фонотека, я маю дуже багато платівок ще часів Радянського Союзу, на них – багато записів, які впродовж 20 років проводив Большой театр, Київський оперний. В мене є велика фонотека всесвітньо відомих співаків Паваротті, Карузо, Каллас. Слухаючи їх, мені стає легше,  я знаходжу в цьому душевний спокій.

 

Нерідко можна почути, що класика – це вагомо й складно, а  естрада – легко й несерйозно. Яка Ваша думка як виконавця?

Під час навчання в консерваторії викладачі саме так і говорили. Вони наполягали, щоб я співав тільки класичні твори, бо естрадні вважали легкими і несерйозними. І я був такої думки. Але оскільки я займався і тим, і тим співом, то можу із власного досвіду сказати: це не так.

Естрадні пісні виконувати не легше, ніж класику, якщо до роботи ставишся відповідально.

 

Про відповідальність. Коли почалося збройне протистояння на сході України, Ви не залишилися осторонь.

Так, ми їздили  туди з концертними програмами піднімати бойовий дух українських вояків. Лише за це літо в зоні АТО у мене було  більше 25 виступів. Був у багатьох містах: Краматорськ, Слов’янськ, Щастя, Волноваха. Попасна, Маріуполь, Северодонецьк, Лисичанськ.  

 

Ви, безсумнівно, успішний артист. А в чому секрет успіху?

Перший: в музиці, як і в коханні, потрібна перш за все відвертість. По – друге (і це найголовніше) - праця, праця і ще раз праця.  Якщо людина працюватиме по 15 - 20 години на добу, вона буде приречена на успіх. Багато хто з артистів говорить, що їм не щастить. Я їм завжди раджу: ”Працюйте над собою 20 годин на добу - і успіх завжди буде з вами!”

 

«Цією великою ложкою греби побільше грошей»

 

Чи вважаєте звання заслуженого артиста України своїм найбільшим визнанням?

Ні, ні. Якби це було так, то й звання народного артиста СРСР я міг би отримати ще при Союзі. А найбільшим визнання для артиста вважаю не звання, а його здатність сколихнути струни людської душі. А от чи ти заслужений, чи народний, чи ти німець, чи українець, чи єврей -  для глядача це не головне.

 

Ви вибагливий до тексту пісень, які виконуєте?

Так, це не повинен бути вірш: ” Купила мама коника, а коник без ноги”.  Зміст пісні, на мою думку, повинен завжди нести високе, чисте, благородне, в першу чергу, любов до жінки, матері, дружини, коханої, дитини, природи, світлі почуття людських стосунків.

 

Чи траплялися на Ваших концертах якісь курйози?

Колись на концерті в Трускавці під час виконання мною пісні одна глядачка піднесла мені, як я тоді думав, букет квітів, який видався мені дуже твердим. І от коли в залі  ввімкнули світло, я з подивом помітив в упаковці для квітів величезну ложку, на якій було зроблено напис «Цією великою ложкою, Вікторе, греби побільше грошей».

 

А наскільки важливі для Вас гроші?

Я людина, яка не гониться за великим багатством, і думаю, що якби заробляв 800-1000 доларів, для мене цього б вистачило. Звісно, це одна з моїх мрій – матеріальна.

 

Багато артистів не стримують себе і спиваються

 

За кілька днів, 12 жовтня, у Вас день народження. Яке Ваше омріяне бажання?

Щоб було здоров’я і щоб була постійна закоханість, тому що коли чоловік закохується – чи то в жінку, чи в музику, а чи в природу - він молодіє. А ще хотілося б у житті душевного спокою.

 

Вам його не вистачає?

В мене був складний період в нашій академії, який потребував багато енергії й здоров’я. Завдячую своїм студентам, які підтримали мене. Я горджуся ними.

 

У Вас навчаються і студенти з Полтавщини?

Так, це Тарас Заєць з с. Окіп Лубенського району, Настя Олексенко з  Хорола, Валерія Порубай з Кобеляк. Мої студенти брали участь в Х-факторі, хто дивиться цей проект, напевно, запам’ятав  Владу Чайку та Машу Житнікову.

 

Велика сцена – це велике випробування для артиста славою. Тому чимало з них «ламаються». Чи були такі моменти у Вас?

Звісно, були. Якщо артист розслабився, трішечки розлінився, він автоматично випадає з мистецького життя.  Після концертів зазвичай проводять бенкети, і дуже багато артистів не стримують себе, починають випивати, а то й спиватися. Але якщо артист не може тримати себе в руках, він перестає працювати над собою. Мій покійний батько колись казав: «Сину, пий скільки можеш, але не намагайся перепити господаря». Я дотримуюся його настанов.

 

Що найбільше цінуєте в людях?

Порядність, пунктуальність, відвертість та щирість.

 

Ми вітаємо Вас із наступаючим днем народження і бажаємо, щоб тільки такі люди були поряд!

                                              

Бесіду вела Тетяна Кружко

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}