Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Ірина Особік має бажання вплинути на реалізацію проекту «Добро від депутата»


23


Кандидат на посаду міського голови Полтави Ірина Особік має бажання вплинути на реалізацію проекту «Добро від депутата», який започаткували журналісти «ВПолтаві.Info».

 

Про це вона повідомила нам телефоном.

 

«Нині ми обмежені в фінансах, і через це не можемо швидко вирішити ці питання. Але будемо намагатись долучити людей і вплинути на реалізацію даного проекту. Допомагати будемо - це точно. Можливо, залишаться на моєму рахунку якісь гроші після виборів, то я обов’язково їх перерахую на допомогу комусь», - розповіла Особік.


Світлана Бондарева
Теги: добро
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}