Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Ковальчук сказав, що допомагатиме полтавцям, коли його оберуть мером


22

На думку кандидата у мери міста Полтава Василя Ковальчука питання, які є у списку проекту «Добро від депутата» від «ВПолтаві.Info» не в його компетенції, це повинен виконувати міський голова, який, на жаль, не справляється зі своїми обов’язками.

«Всі ці питання я вирішу у перший же місяць своєї каденції. Взагалі, цю роботу повинен виконувати міський голова. І люди повинні звертатися до нього з такими питаннями. Наприклад, гроші на допомогу на операцію дитині повинні виділятися з міського бюджету. Люди самі ж обирали мера, а тепер очікують від нього манни небесної, замість того щоб активно діяти і посадити його», - пояснив Ковальчук.


Світлана Бондарєва
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}