Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

До понеділка від Шамоти добра не чекай


21


За проект «Добро від депутата», який започаткували журналісти «ВПолтаві.Info», кандидат у мери міста Полтава Олександр Шамота візьметься не раніше, ніж у понеділок, бо зараз він іде до Києва пішки.

 

Про це він розповів журналістам «ВПолтаві.Info» у сьогоднішній розмові телефоном.


«Я зараз йду до Києва, і через відсутність нормального інтернету не можу подивитись список питань. З понеділка з вами обов’язково зв’яжусь», - зазначив Шамота.


Також повідомив, що і після виборів він не зупиниться - продовжить активно діяти.
Тож, сказав, що журналістам не варто хвилюватись за прохання полтавців про допомогу.

 

«Зараз ми підходимо до Борисполя (залишилось близько 10 км). Погода зіпсувалась, моросить дощ і стало прохолодніше. Але ж ми все таки йдемо. Завтра плануємо дібратись до Києва», - доповнив кандидат на посаду мера Полтави.

 

Нагадаємо, що журналісти "Вполтаві.Info" нещодавно пропонували долучитись до проєкта "Добро від депутата" Олександру Шамоті під час спілкування по телефону.


Світлана Бондарева
Теги: добро
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}