Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Прокурор Полтавщини про власну родину та чому перечитує життєпис Сталіна


21

Продовження інтерв’ю з прокурором   Полтавської області Сергієм Поповим

    

«Я вважаю, що я йду на поступки, а дружина – що вона»

 

Ви заздрите в чомусь сучасній молоді?

Якщо чомусь і заздрю, так це їхньому віку (сміється ).  Як в анекдоті: забери, каже генерал, мої погони, а я твої капітанські, але при цьому давай іще й поміняємося літами. Як кажуть, молодість – це єдиний недолік, який безслідно зникає з часом. На противагу іншим, які з часом тільки міцніше вкорінюються в нас. А якщо серйозно, то нині в молоді є багато можливостей -  і за кордон поїхати, і в бізнесі себе реалізувати.

Тобто, Ви спокійні за своїх дітей. До слова, розкажіть, будь ласка,  про власну родину.

Моя дружина Ольга - як і я, юрист, в неї приватна практика, вона надає юридичні послуги. Старший син Артем працює теж юристом, він уже на власних хлібах, живе окремо від нас і приїздить до нас лише на вихідні. А молодший Олександр навчається в 11 класі ліцею, він теж майбутній юрист.

Ви спрямовували синів у виборі професії?

Ні, це  їхній вибір, адже вони завжди мали поряд із собою батьківський приклад.

Коли познайомилися з майбутньою дружиною, чи відразу зрозуміли, що це саме та, єдина?

Ні, не відразу. Наше знайомство було зовсім випадковим. Пам’ятаю, це було ввечері на травневі свята. Дивлюся, стоять молодесенькі дівчата, їдять морозиво, а одна тільки – но відкриває. Вирішив пожартувати, підійшов до неї: «Можна й мені посмакувати?» Її реакція була неоднозначною, оскільки не очікувала такого:. «Взагалі то це не для Вас», - відповіла на мою зухвалість. «То Ви ще не знаєте, що саме для мене», - кажу їй. Ну і так жарт за жартом, познайомилися, я провів їх додому,  потім зав’язалися стосунки.

Коли сперечаєтеся, хто першим йде на поступки?

Оскільки я чоловік, то безперечно, я. Хоча моя дружина вважає, що вона (сміється). Я страшенно не люблю домашніх сварок чи сперечань і намагаюся їх уникати.

Де нині живе Ваша родина?

Сім’я живе в Херсоні, а я тут живу на квартирі.

Це службове житло?

Ні, у нас службового житла немає, а на ті бюджетні гроші, що виділяють на прокуратуру області, я не маю права орендувати собі квартиру. Винаймаю за власні кошти.

Яким критеріям повинно відповідати житло, щоб задовольнити Вас?

Воно не має бути, як модно нині говорити, гламурним. Мені потрібен необхідний мінімум: щоб було де приготувати їсти, помитися, щоб хвилин 10- 15 можна було пройтися до роботи пішки.

 

«З Миргорода почалося знайомство з Полтавщиною»

 

Любите ходити?

Так, але якщо є для цього час - це буває після роботи. Ми з товаришем часто прогулюємося непоспіхом вечірньою Полтавою.

Уже визначили для себе тут улюблені місця?

Поки що тільки вивчаю місто, буваю в різних місцях, відкриваю для себе Полтаву.  Враження хороші: красиве місто, гарні краєвиди, цікаві люди.

Як зазвичай проводите відпустку?

По – різному. Коли батьки були живі, їздив до них у Савинці – щось підремонтувати, допомогти попоратися на городі. Вмію це робити, бо всі ж ми родом із села. А бувало, що з сім’єю літали й за кордон на відпочинок.

Подорожувати любите?

Дуже, в цьогорічну відпустку ми з дружиною подорожували до Миргорода – саме з цього міста відбулося моє перше знайомство з Полтавщиною. Тоді я ще не знав, що буду призначений сюди на роботу. А чому саме Миргород? В 2010 році я тут відпочивав в санаторії, сподобалося тоді, тож вирішив показати місто і дружині.

 

«Книга,  вудка і гамак»

 

Якби Вас поставили перед фактом: будете жити тиждень на безлюдному острові, які найнеобхідніші  речі Ви поклали б у валізу?

Кілька художніх книг історичного спрямування, вудку і гамак, щоб релаксувати трішки, відпочити від роботи.

Чи є такі книги, які Ви можете чи хотіли б перечитувати?

Це романи Ільфа й Петрова «12 стільців» та «Золотий тілець». Кілька разів перечитував «Війну і мир» Толстого, «Акваріум» Суворова, мені цікава серія «ЖЗЛ» про життя Сталіна, Жукова.

Чому саме життєпис Сталіна?

Мене цікавив психологічний портрет, оскільки різні автори описують його по – різному. Мені хотілося дізнатися, як в людині, яка починала з духовної семінарії, поселився такий звір. Але відgовідь на це я так і не знайшов.

Можна припустити, що від рибальства Ви отримуєте більше задоволення, аніж від полювання?

Так, якщо це вудка з поплавком. Полюванням колись теж займався. Але після кількох невдалих спроб (через те, що в компанії  було нетактовне поводження зі зброєю), я вирішив, що в цьому немає необхідності. Та й якщо чесно сказати, мені шкода здобич. З роками починаєш по – іншому все це переосмислювати.

 

«Люблю ходити босоніж стежками свого дитинства»

 

Із чим Ви не можете миритися  в цьому житті?

Я страшенно не люблю брехні, тим паче, коли роблять це, дивлячись тобі в очі. А ще зради, особливо людини, яку ти вважав близькою до себе.

А які претензії маєте до себе?

Є в мене покаяння щодо того, що можу бути в певні моменти різким і емоційним. Буває, сам не стримуюся, а буває, що  мене й провокують на це. Але якщо  трапляється, що я проявив нетактовність, образивши людину, завжди вибачаюся. Щоправда, з віком таких емоційних моментів стає все менше.

Що Вам допомагає протистояти негараздам у житті? Де черпаєте енергію, силу?

Чесно кажучи, на своїй малій батьківщині. Коли в мене відбувається спад енергетики, я їду додому, туди, де колись ходив босоніж. Знімаю з себе чиновницький одяг і знову хожу босоніж по лісу чи біля Сіверського Дінця. Зустрічаюся з тими, з ким провів дитинство, спілкуємося з ними не про сучасну ситуацію в Україні, а згадуємо про минуле, дитинство й юність. І це додає мені неймовірної енергії!

Які побажання в житті вважаєте найважливішими?

На моє переконання, найперше і найважливіше для людини – це здоров’я. Крім того, людина має отримувати задоволення і від роботи, і взагалі від життя. А ще для кожного із нас дуже важливо перебувати в атмосфері любові.


Бесіду вела Тетяна Кружко
Теги: Прокурор
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}