Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Бублик пояснив, чому не береться за проект «Добро від депутата»


16

 

 Кандидат на посаду міського голови Полтави, народний депутат України Юрій Бублик не став учасником проекту «ВПолтаві.Info» «Добро від депутата».

 

Нагадаємо, що проект спрямований на допомогу людям, які проживають у місті Полтава.

 

Юрій Бублик вважає, що потрібно змінювати систему з середини, а не просто допомагати фінансово - тоді буде лад у місті. Саме для цього він і йде у мери.

 

«За жоден пункт Бублик не береться, тому що кожний пункт потребує грошей, яких у Бублика немає. Заробітна плата у мене, і в усіх депутатів поточного скликання 4600 грн. Я маю жінку і ще 3-х доньок, а ще в мене є зять і маленький онук. На 4600 дуже не розгуляєшся. До того часу, поки люди голосуватимуть за гречку, цукор і аптечку - діла не буде», - відповів, зокрема, Юрій Бублик.


Світлана Бондарева. Відео: Олександр Демідович
Теги: добро
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}