Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

В руїнах підвалу полтавської багатоповерхівки бомжі знайшли собі прихисток


15


У частково зруйнованому підвалі полтавського п’ятиповерхового будинку, що знаходиться на вулиці Пролетарській, 22 в Полтаві, безхатченки влаштували собі спальне місце.
У саме підвальне приміщення двері не зачиняються, а дах на прибудові  згнив. Усередині ж стоїть старий диван, багато піддонів і купа різного мотлоху.
Нагадаємо, мешканці полтавської багатоповерхівки, що на перехресті вулиць Шевченка і Рози Люксембург непокояться, що в їхньому підвалі безхатченки знову влаштують лазню.

Теги: бомж, руїни
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}