Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві люди мерзнуть десятиліттями в недобудові


12


У Полтаві, в мікрорайоні "Алмазний" на вул. Калініна,5, є багатоповерхівка, яку свого часу не добудували, і люди донині вимушені прилаштовуватися до багатьох незручностей, з цим пов'язаних. Стіни будинку не покрили "шубою", а натомість залишили голу та прорешечену цеглу. Жителі нарікають на холод взимку та спеку влітку, а зарадити не можуть. Адже у своїй більшості проживають на Калініна,5 пенсіонери.

Журналісти "В Полтаві.Інфо" включають цю проблему до проекту "Добро від депутата" і сподіваються на її вирішення за допомогою тих, хто або ж хоче йти в депутати, або вже таким є.


Світлана Бондарнева. Відео: Олександр Демідович
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}