Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавські злочинці через OLX та «Приватбанк» обкрадали людей


08

Група злочинців через мережу Інтернет, а також OLX та «Приватбанк» обікрала людей на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

 

Про це розповів керівник міліції Полтавщини Олег Бех.

 

"Злочинна група, яка діяла у мережі Інтернет, створювала аккаунти у дошці оголошень OLX та сторінках у соцмережах від імені інших осіб. Вони пропонували придбати неіснуючі товари та вимагали передплату на карткові рахунки, відкриті у «Приватбанку».

Вже встановлено, що злочинці «збагатилися» на людях, привласнивши собі близько 100 тисяч гривень. Прохаю громадян бути дуже уважними стосовно купівлі товарів у Інтернеті", - розповів Бех.


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}