Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Татуйованого полтавського потопельника, як виявилось, забив милицями псевдоінвалід через ревнощі


08


У полтавській міліції розповіли історію нещодавно виловленого із Ворскли трупа чоловіка, якого вважали спочатку потопельником. Однак правоохоронці з’ясували, що він не потонув, а був убитий раніше.

 

Зокрема, начальник УМВС Полтавської області Олег Бех зазначив, що чоловіка забив товариш та колега по бізнесу через ревнощі.

 

«Минулого місяця знайдений у Ворсклі татуйований труп чоловіка, особу якого не могли довго встановити, вдалось опізнати. Труп був знайдений обличчям униз. До експертизи гадали, що він втонув, але при розтині виявили багаточисленні тілесні ушкодження внутрішніх органів, тому було прийнято рішення проводити слідчі і оперативно-пошукові заходи. В результаті було встановлено, що він не маючи місця постійного проживання зійшовся ще з двома особами, які ходять по місту з костилями і прохають гроші (як інваліди). Проживали вони в лісосмузі. Вбивцю знайшли у Дніпропетровську. Ним виявився чоловік ромської національності. Зараз чоловік дає показання про скоєння вбивства. Практично забив його милицями. Причиною ж виявились ревнощі до жінки, яка проживала з ними», - розповів головний міліціонер Полтавщини.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}