Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Зустріли полтавського міліціонера, який втратив руку, виконуючи бойову задачу в АТО


05
05
05
05


У міжнародному аеропорту «Бориспіль» колеги, рідні та друзі зустрічали Олександра Піддубного, який прилетів додому після протезування в Італії.

Нагадаємо, Олександр Піддубний, помічник дільничного Глобинського райвідділу міліції, втратив руку під час виконання бойової задачі у зоні АТО.

З 21 серпня Олександр перебував в Італії, де фахівці компанії з виробництва протезів з електронним інтелектом «Corpora» встановили протез кисті нового покоління.

Fondazione Centri di Riabilitazione Padre Pio – відомий медичний заклад не лише у Італії. У цьому на власному досвіді переконався й Олександр. Він відзначив досить високий рівень обслуговування, уважність та індивідуальний підхід персоналу до кожного хворого.
У реабілітаційному центрі “Fondazione Centri di Riabili tazione Padre Pio” Олександр оволодів непростими навичками керування протезами, а також мав змогу пройти реабілітацію на Адріатичному узбережжі.

На даний час у Олександра реабілітаційний період. В подальшому правоохоронець має намір повернутися на роботу до рідного райвідділу, повідомили в УМВС України в Полтавській області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}