Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Міський голова Полтави Олександр Мамай захопився колекціонуванням ретро-автомобілів


04
04
04
04

 Деякі люди, в силу своєї роботи, або певних обставин, завжди знаходяться в полі нашої уваги, ми їх бачимо по телевізору, чуємо по радіо, або читаємо про них на шпальтах газет і видань мережі Інтернет. Проте, як це не дивно, саме про таких людей ми майже нічого не знаємо, формуючи свої уявлення здебільшого з чужих пліток та домислів.

Саме тому й з’явилась рубрика «Паралельний світ», що покликана розкрити потаємні куточки душі відомих полтавців, їх вподобання, хобі, та просто інше життя, не пов’язане з основною роботою і професією. Сьогодні ми завітали до очільника нашого міста Олександра Мамая, для того, щоб дізнатися, яким чином він відпочиває від виснажливих трудових буднів та набирається сил перед наступним не менш важким тижнем.

- Шановний Олександре Федоровичу, скажіть, звідки Ви черпаєте енергію для своєї майже феноменальної працьовитості?

- Перш за все, завжди залишатися у тонусі мені допомагає здоровий спосіб життя. Я не палю, не вживаю зовсім ніякого алкоголю. Кожного ранку виконую певні фізичні вправи. Спортом я не займаюсь, проте полюбляю активну фізкультуру. На сьогоднішній день мені, все таки, уже 47 років і професійно займатися спортом у такому віці вже не потрібно. Проте, понад 27 років займаюсь моржуванням. Дома в мене є 25-метровий басейн зі звичайною водою та невеличкий басейн (1,5 на 1,5 метра) з постійною температурою води 5 градусів за Цельсієм.Кожного дня, а у літку взагалі – двічі на день (вранці та ввечері), я купаюсь в холодній воді.Взимку я часто разом із «моржами» плаваю під мостом. Знаю, що можу туди приїхати в будь-який час і там завжди прорубана лунка, вони мене позитивно сприймають і гарно зустрічають.

Також, протягом останніх тридцяти років, кожної суботи ходжу з друзями до бані. Це допомагає підзарядитися енергією перед наступним трудовим тижнем.

- Проте, це скоріше не хобі, а взагалі залог здоров’я. Що можете сказати відносно Ваших захоплень?

- З дитинства я цікавився машинами. Першим моїм автомобілем став ВАЗ-2106 (в народі «Жигулі шістка»), який я придбав у 18 років за 12 тисяч карбованців. Для цього мені довелося працювати на трьох роботах. Через півроку я продав його вже за 15 тисяч і купив аналогічну машину, правда більш нову. У середині 90-х років пересів на «Volvo», на якому полюбляв екстремальну їзду, інколи розвиваючи швидкість до 280 км/г. Проте юнацький кураж і любов до швидкості вже давно пройшли і зараз я їжджу набагато акуратніше.

До-речі, в молодості дружина подарувала мені автомобільні обереги, які завжди зі мною.Змінюються лише автомобілі.

Взагалі, з дитинства я мріяв саме про «Волгу», і ця мрія втілилась у життя п’ять років тому, коли я придбав ГАЗ-21. С того часу раритетні автомобілі дійсно стали моїм хобі. Тепер я планую придбати автомобіль «Чайка». Хочеться назбирати 5-6 автомобілів тієї епохи.Згодом, буду шукати легендарний радянський легковик «Побєда», «Запорожець» 1-ї модифікації та «Москвич» 401-ї моделі.

Моя мрія назбирати ці автівки, повністю їх відреставрувати, начевони тільки-но із заводу. Сам я їх, звісно, ремонтувати не буду, оскільки цим повинні займатися професіонали, але можу поїхати у Харків на ринок та придбати там необхідні комплектуючи та запчастини.

Проте, скажу, що це не єдине моє хобі. Найприємніше захоплення всього мого життя, все ж таки, – це мої четверо онуків. Коли вся родиназїзжається, то я займаюся виключно ними. Разом ми граємось, досліджуємо все навкруги, вони лазять по мені, обіймають, і я відчуваю їх любов. Це і є справжнє щастя, що дійсно надає колосальну енергію та життєві сили!

Ігор Лядський, фото: Сергій Лещенко

Теги: Мамай
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}