Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Володимир Муращенко був військовим кореспондентом


05

Про Володимира Муращенка розповіла правнучка  Катя Кушнірова:

 

"Мій прадідусь, Володимир Олексійович Муращенко, у 18 років записався добровольцем на фронт. Був учасником форсування Дніпра. Вижив, перепливши річку та врятувавши свого товариша. Мав кілька поранень. Нагороджений бойовими орденами та медалями. Після важкого поранення, ледве не втративши зір, став військовим фотокореспондентом. Дійшов до Берліна. Але для нього війна не закінчилася після взяття Берліна. Під час одного з відряджень до військової частини, у яку він віз звістку про перемогу, потрапив у ворожу засідку, де був обстріляний. Але знову вижив та повернувся у рідну Полтаву, де і прожив усе своє життя. Про війну прадідусь розповідати не любив."

На фото правнучка Володимира Муращенка Катерина Кушнірова.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}