Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Василь Іваніщев 5 разів був поранений


06

 

Про свого прадідуся розповів Артем Скрипаль:

 

"Мій прадідусь Василь Григорович  Іваніщев закінчив Ленінградське прикордонне училище достроково, у зв’язку з початком війни. Він був командиром кулеметного взводу 232-ої дивізії, а  з 1942 року – особистим  ад’ютантом командира бригади. Він пройшов у запеклих боях Смоленськ, Калінін, Ржев, Воронеж, визволяв від фашистів Київ та Рівне, за що отримав орден «Червоної Зірки». Мій прадідусь був 5 разів поранений. Незважаючи на це, він після війни у 1945 – 1946 роках продовжував службу в радянських військах на території України. Я вважаю, що завдяки таким воїнам, як мій прадідусь, наша країна не скорилася фашистам і здобула перемогу."

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}