Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

ПАМ'ЯТЬ ПЕРЕМОГИ. Заїкін: Ми виносили командира з поля бою на гвинтівках


05


Олександр Заїкін, керівник організації інвалідів Київського району Полтави, розповів про фронтове братерство:
 «Коли ми наступали на Брянському напрямі, були такі моменти, що тиша була. Командир взводу дав команду почистити зброю. І раптом дивимося - одна міна німецька раз, і командира взводу важко поранили. І що ви думаєте? Ми на гвинтівках його виносили з поля бою вчотирьох. Він каже: «Хлопці, кидайте мене, все одно мені гинути, і ви загинете». Але ми все ж доставили його до санчастини. Чотири людини на дві гвинтівки, а гвинтівка - трьохлінійка, плащ - намет, і поповзом, але ми його врятували. Це залишилося в пам'яті на все життя », - поділився фронтовик.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}