Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Юрій Сулаєв: «Для міліціонера хобі не забаганка, а життєва необхідність!»


07

 

У світі існує безліч різноманітних професій, які потребують максимальної віддачі та стовідсоткової концентрації на завданні. До них відноситься і робота міліціонера, в якій подекуди необхідно цілковито зануритися у справу, жити нею і вдень і вночі. І лише за такої умови можливо затримати злочинця, або не допустити протиправну дію.

Проте складна професія потребує й цікавого відпочинку, завдяки якому відновлюються сили та з’являється енергія для нових звершень. А хто з нас, пересічних громадян, знає, як відпочивають вони, люди у погонах?

Тому ми й вирішили завітати до начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, полковника міліції Юрія Васильовича Сулаєва, щоб дізнатися про різноманітні хобі, найбільш популярні серед наших міліціонерів.

 

- Шановний Юрію Васильовичу, скажіть а на скільки важливим є хобі для співробітників вашої структури?

- Життєво необхідним! Це пов’язано із специфікою роботи міліціонера, що відрізняється від більшості інших професій реальним ризиком для життя. Особливо складно оперативним працівникам, співробітникам карного розшуку, які приходять з навчальних закладів із дещо романтизованим відчуттям справедливості, але в процесі своєї професійної діяльності занурюються у весь той негатив, з яким нам доводиться контактувати, розуміють, що не усе так чудово, як показують у художніх фільмах та серіалах. Вони щоденно стикаються з агресією, нецензурщиною та аморальністю. Їм доводиться адаптуватися в цій ситуації, що виражається у так званому ефекті профдеформації, який накладає на людину певний відбиток. Звичайно, що таким людям, в обов’язковому порядку, необхідна якась розрада, що кардинально відрізняється від специфіки нашої роботи. І, якщо такого немає, то дуже складно витримати щоденні психологічні навантаження та ненормований режим праці. Саме тому, серед працівників міліції є немало талановитих людей, які досягають значних успіхів у своєму захопленні.

 

- А можете навести деякі приклади таких талантів?

- У нас в Октябрському райвідділі тривалий час працював Євген Мізєв, що пройшов професійних шлях від дільничного до заступника начальника райвідділу. Ще в ті роки він займався кресленнями і моделюванням кораблів. То були як мініатюрні витвори, так і метрові, та, навіть, півтораметрові судна. Ці роботи були настільки вдалі, що викликали подив і захоплення у кожного, хто їх бачив. Коли відкривалися трюми, в середині горіло світло, на щоглах колихалися вітрила!.. Це настільки кропітка та ювелірна робота, що просто перехоплює подих. Він не однократно презентував свої роботи на різноманітних виставках, спочатку на Всеукраїнських, а згодом і на міжнародних. На сьогодні він визнаний професіонал з моделюванні як в нашій державі, так і далеко за її межами.

Подібне захоплення й у іншого нашого працівника, який окрім кораблів моделює ще й броньовану військову техніку різних країн та модифікацій, авіацію.

Чимало наших працівників достойно представляють Полтавський регіон на спортивній арені. Багато кандидатів та майстрів спорту із самих різних напрямків. Так у Комсомольську в нас є чемпіон України зі стрільби. В Чутово є майстер спорту, чемпіон України із велоспорту. Таж сама Анна Мельниченко – заслужений майстер спорту з легкої атлетики. Вона була триразовою володаркою Кубка Європи з легкоатлетичного семиборства, у позаминулому році стала чемпіонкою світу з цього виду спорту.

Є люди, які малюють, займаються дизайном, пишуть вірші та пісні. Наприклад, один із колишніх заступників начальника ГУМВС, окрім моделювання почав займатися фотографією, і, до речі, його донька також стала професійним фотографом. Інший працівник, Віталій Харченко, побудував у себе дома, під Полтавою, ціле живописне дерев’яне містечко, яким приємно милуватися та хочеться відвідати знову і знову. Є в нас і професійний відео-оператор, який в мінімальні строки може зробити якісний фільм, або відео-кліп. В Машівському райвідділі є працівники міліції, які на період літніх канікул відкривають секції для дітей та проводять безкоштовні заняття зі східних єдиноборств та інших видів спорту. Подібні гуртки відкриваються за власною ініціативою наших співробітників і в інших районах області.

Чимало цікавих хобі є у наших співробітниць. Переважна більшість дівчат займаються вишиванням, деякі навіть навчають цьому й інших, в першу чергу, дітей. Бувають і ще більш складні види творчості. Наприклад, Тетяна Іщенко, що переїхала до нас з Гребінківщини, та працює зараз в обласному апараті УМВС, попри вкрай напружену роботу захоплюється бісероплетінням та живописом. Тетяна створила цілу низку захоплюючих мініатюр і оберегів. Подібне захоплення й у іншої працівниці міліції Аліни Балагури, що працювала в державній службі охорони.

 

- А яке хобі є особисто у Вас?

- Річ у тім, що в мене творча, музикальна родина. Син Богдан, має музичну освіту, лауреат багатьох Всеукраїнських і міжнародних конкурсів, чудово володіє грою на гітарі, сам пише музику. А дружина Наталія – заслужена артистка України, солістка українського народного хору «Калина». Співає як народні, так і естрадні пісні.

Я також полюбляю українські народні твори. Колись, понад десять років поспіль, мав честь бути в партії баритонів хору «Калина», яким керує видатний митець, професор Григорій Левченко. Отримував задоволення від того, що хоровий спів передавав наш національний колорит як українцям, так і закордонному слухачеві. Мені це дуже до вподоби. Будучи вже працівником міліції не полишив свого захоплення. Іншим хобі є гра на гітарі. Для мене це найкращий відпочинок після виснажливого робочого дня. І хоч я не маю музичної освіти – музика для мене справжня розрада.


Ігор Лядський
Теги: Сулаєв
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}