Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«В Полтаві. Інфо» запрошує до «Паралельного світу»


24

 Шановні читачі, ми раді вітати вас в новому проекті сайту «В Полтаві. Інфо» під назвою «Паралельний світ».

На його сторінках ви можете дізнатися про різноманітне хобі відомих у нашому краї людей, поринути у їхні найнесподіваніші повороти долі та віражі життєвих стежин.

Чому саме така назва? Все просто. Більшість людей, втомившись від основної роботи та буденних справ, намагаються хоч на мить поринути у щось інше, на зразок паралельного світу, який допомагає їм відволіктись від усіх проблем та негараздів та набратися сил для майбутніх досягнень. Дехто може знайти для улюбленої справи годину чи дві, інші – ледь-ледь і хвилину, а хтось, можливо, має змогу віддатися своєму хобі протягом днів та тижнів. Деякі щасливчики, взагалі, перетворюють своє захоплення на основну професію та відкривають потаємні таланти як самому собі, так і оточуючому світові, при чому, заробляючи ім’я та доволі непогані гроші.

От саме про такі, подекуди несподівані, історії ми й розповімо вам у своїй рубриці, в якій ви дізнаєтесь про різні захоплення знаних полтавців.

Теги: хобі
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}