Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві з’явився не стереотипний бібліотекар


13

У Полтавській юнацькій бібліотеці ім. Олеся Гончара з’явився новий працівник, який своїм віком, зовнішністю, сприйняттям і харизмою «розірвав шаблон» стереотипного працівника будинку знань.


«Наша бібліотека повинна була розірвати шаблон і говорити про те, що в бібліотеці працюють не тільки жіночки в віці, котрі хочуть дістають книгу, а хочуть - сидять і тихо дрімають. Це центр інформації громади, це центр життя, тому нам хотілось, щоб обслуговування в юнацькій бібліотеці проводили саме представники більш молодого віку. Драйвові і з бажанням принести якісь нові технології в бібліотеку», - розповіла директор Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара Ірина Балибіна.


«У цього молодого бібліотекара освіта - менеджмент. Запросили його саме на відділ технічної літератури. Він пройшов у нас навчання та атестацію робочого на робоче місце. Тобто він у нас тепер бібліотекар. В його обов’язки входить обслуговування відвідувачів, саме цього технічного відділу та гурток фото-справи, а також презентація літератури новими технічними способами», - доповнила Балибіна.

 

Директор також зазначила, що представлятимуть нового співробітника й на конкурсі «молодий бібліотекар року», тому що завдяки йому зросла відвідуваність технологічного відділу.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}