Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

В Полтаві на зупинці розстріляли людей


11

Під час бійки невідомі відкрили вогонь із невстановленої зброї

 

До чергової частини Ленінського райвідділу міліції 10 серпня 2015 року о 22-ої години 30 хвилин надійшло телефонне повідомлення від невідомого про те, що на зупинці громадського транспорту невідомий чоловік просить викликати йому екстрену медичну допомогу та працівників міліції.
При виїзді на місце пригоди слідчо-оперативна група встановила, що близько 22-ої години 40 хвилин двоє чоловіків перебували поблизу зупинки громадського транспорту по вул. Миру. В цей час у них виникла бійка з двома невідомими, в ході якої один з невідомих здійснив декілька пострілів по чоловіках з невстановленого пристрою.
У результаті сутички 31-річний чоловік отримав вогнепальне поранення грудної клітини з пораненням лівої нижньої долі легені та пораненням серця.
29-річний чоловік отримав два вогнепальні поранення в області спини та правої руки. Постраждалі госпіталізовані до Полтавської ЦРЛ.
Проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб причетних до вчинення даного правопорушення. Вирішується питання про внесення по даному факту відомостей до ЄРДР, повідомляє прес-служба обласної міліції.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}