Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Кладовище Полтави лякає подекуди непролазними хащами


23


Міське кладовище, що знаходиться у Полтаві на вул. Боженка, вважається закритим з 1989 року (відтоді воно не розширяється) і увібрало в себе не одну сотню історій.

 

Чимало заховань 40-х років можна зустріти серед могил. Про більшість із них родичі вже давно забули і натомість утворились непролазні хащі.


Журналісти «В Полтаві. Інфо» пофотографували такі місцини.

«Прибирати на кладовищі повинно КП

«Спецкомбінат похоронно-ритуальне обслуговування, але в нас немає такої кількості промислових альпіністів, та й машиною туди не підберешся. А спиляти таке велике дерево під корінь – так воно наробить великої шкоди могилам», - розповіла представниця цього підприємства Наталія Клец.

Водночас дерева продовжують рости і псувати огорожі та могили, а серед непролазних хащів періодично з’являютьс свіжі могили.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}