Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Капітан Ворскли розповів про Лігу Європи, Коноплянку та Волинь


18

Багаторічний капітан полтавців Арменд Даллку розповів про теперішні справи клубу, враження від жеребкування Ліги Європи, а також головний трансфер українського футболу останніх років.

 

Менше чим через 8 годин полтавська "Ворскла" візьме старт у футбольному сезоні 2015/16. У першому офіційному матчі полтавці зіграють з луцькою "Волинню", молодіжний склад якої вчора поступився "зелено-білим" 0:5.

 

Багаторічний капітан "Ворскли" Арменд Даллку розповів журналісту ВПолтаві.info про своє ставлення до майбутніх суперників полтавців у Лізі Європи та першості.

 

- Проблема в тому, що ми поки що не володіємо інформацією про майбутнього суперника у ЛЄ, чекаємо хто вийде на нас. Найголовніше у даний час - майбутній матч з "Волинню", який є важливим з точки зору старту у чемпіонаті.

Ні з "Дачією", ні з "Жиліною" нам ще не доводилося грати навіть у товариських матчах, тому все що нам залишилося робити - чекати на результат їхнього другого протистояння.

 

- За свою кар'єру у "Ворсклі" тобі доводилося безліч разів грати проти клубу з Луцька. Чи потрібно особливо налаштовуватися на цю команду?

- Ми добре знаємо з ким маємо справу. "Волинь" грала на зборах, пару гравців її залишили, у той же час декілька хороших футболістів перейшли у команду. Кравченко, Діденко - досвідчені гравці, які встигли пограти на непоганому рівні.

Їхній тренер налаштовує на боротьбу, на перемогу, але у нас є свій погляд на все це, тому будемо прагнути здобути перемогу.

 

- Цього літа клуб поповнився Младеном Бартуловичем та Олексієм Дитятьєвим. Гадаєш, вони зможуть підсилити клуб, будуть зміни у грі?

- Ні, змін не буде жодних. Тренер підбирав гравців під гру команди, тому тут нічого незвичного не буде. У той же час я б їм хотів побажати успіху у "Ворсклі".

 

- Яке завдання стоїть перед командою у новому сезоні?

- Якщо пам'ятаєте, у минулому році ми нічого конкретного не говорили, а намагалися у кожному матчі здобути максимальний результат. Так же само і цього сезону. Якщо ситуація дозволятиме - намагатимемося підніматися вгору по турнірній таблиці. Все залежить лише від нас.

 

- Згадавши про минулий сезон не можна обійти стороною перехід Євгена Коноплянки з "Дніпра" до "Севільї", про який говорять вже тривалий час. На твою думку, у нього є шанси стати своїм у Іспанії?

- Справді, це справжня подія всього українського футболу останніх років, тому що далеко не кожного року український футболіст потрапляє у такий сильний чемпіонат, як іспанський. Як на мене, він там буде грати, бо тренер не просто так його вирішив придбати. "Севілья" двічі поспіль перемагала у Лізі Європи, просто так туди не потрапиш.


Олег Дубина (фото автора)
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}