Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Цигарки на рожево-білих півоніях - одна з деталей Дня прикордонника в Полтаві (ФОТО)


29
29
29
29


Сьогодні в Україні відзначають День прикордонника. Люди в зелених кашкетах не забули традиції цього дня і на Полтавщині.

Зібралися на оглядовому майданчику, після чого рушили до Парку воїнів-інтернаціоналістів, що в Октябрському районі міста Полтави. Там не так давно з’явилися два прикордонні стовпи – один такий, як був при Радянському Союзі, а поряд - синьо-жовтий з тризубцем. Біля них – тематичний плакат із зображенням прикордонників. Саме це місце вже стало куточком пам'яті прикордонників всіх часів, які віддали життя під час захисту меж Батьківщини.
Цього року вшанували пам'ять побратимів начебто й традиційно, але  оригінально. На букет рожевих та білих півонів виклали цигарки. Також принесли гірлянду з живих квітів.
Наталя Очкань

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}