Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Полтавщині прокурори вимагають обладнати території шкіл дорожніми знаками


18

За словами начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, питання безпеки дорожнього руху для школярів у населених пунктах не залишається поза увагою прокурорів.
«У лютому цього року прокурором Кременчуцького району до суду було пред’явлено позовну заяву до Максимівської сільської ради про визнання протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування щодо виконання вимог ВДАІ з обслуговування Кременчуцького району про обладнання території, прилеглої до навчального закладу, відповідними дорожніми знаками та розміткою», - наводить один із прикладів Галина Скотаренко та додає, що позов прокурора задоволено у повному обсязі.
Наразі аналогічні позови пред’явлені прокурорами Гребінківського, Котелевського, Оржицького та Решетилівського районів. Вони перебувають на розгляді в судах. Інформує офіційний сайт прокуратури Полтавської області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}