Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Відтепер в Новосанжарській лікарні загальний аналіз крові робитимуть за хвилину


15

 

Нещодавно матеріальна база Новосанжарської центральної лікарні поповнилася новим надсучасним обладнанням, а саме – автоматичним гемологічним аналізатором, з допомогою якого обстеження загального аналізу крові буде значно ефективнішим і точнішим та триватиме не півгодини, як було досі, а лише 1 хвилину. Таким чином, працівник лабораторії за годину опрацьовуватиме понад 60 аналізів. За словами головного лікаря ЦРЛ Ольги Гирі, колектив лікарні, за рахунок благодійних внесків, і раніше, час від часу, мав змогу закупити той чи інший апарат для покращення діагностування хворих. На це ж обладнання лікарня не мала коштів, але чекала його давно, тому районна влада вирішила допомогти медичному закладу, виділивши з районного бюджету 99,5 тис.грн. для закупівлі автоматичного гемологічного аналізатора.
Коментуючи цю подію, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха наголосив, що для місцевої влади збереження життя і здоров’я новосанжарців, без перебільшення, є пріоритетом, тому, окрім коштів, виділених на аналізатор, з місцевого бюджету було виділено ще 547 тис.грн. на погашення кредиторської заборгованості за цифровий флюорограф, що експлуатується з 2012 року. Справа в тому, що кошти на придбання флюорографу були виділені з державної скарбниці ще три роки тому, але, через дефіцит бюджету, не профінансовані. Так і користувалися новосанжарці медичним обладнанням безкоштовно, аж доки фірма – виробник не почала вимагати оплати та відсотків за прострочений платіж. Тоді районна влада і прийняла рішення, не зважаючи на матеріальну скруту, допомогти лікарні і виділити необхідні кошти з місцевого бюджету. Про це повідомили на сайті Новосанжарської РДА.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}