Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Як паркуються в Полтаві


29
29
29
29
29
29
29

Журналісти «В Полтаві.info»  пройшлися вулицями обласного центру і сфотографували декілька автівок, які припарковані на газонах, точніше на місцях , де мав би бути газон, бо трава там вже не росте.  Дехто лишає автомобіль просто на тротуарі. Мешканці багатоповерхівок паркуються біля входу у під’їзди. Це завдає незручності не лише пішоходам, але й заважає проїзду каретам швидкої допомоги, пожежникам та комунальникам.

Нагадаємо, згідно з доповненнями до Правил дорожнього руху, за ст. 122, ч. 1, водіїв штрафуватимуть за зупинку і стоянку автомобілів на газонах. Стаття передбачає штраф від 255 до 340 грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}