Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У травні буде 13 вихідних


16

У цьому році в травні на жителів України очікують майже півмісячні «канікули».

З  31 дня місяця загалом, 18 робочих та 13 святкових і вихідних днів.

«Кабінет Міністрів України рекомендував графік перенесення робочих днів з урахуванням встановлених законом святкових і не робочих днів. Виходить, що 1 та 2 травня 2015 року (День солідарності трудящих) – це п’ятниця і субота. Так що з урахуванням наступних вихідних у бажаючих виїхати на природу буде цілих 4 дні.

 Крім цього, День перемоги, 9 травня також випадає на суботу. Отримуємо три вихідних дня підряд. А от Трійця, що цьогоріч випадає на 31 травня, завжди відзначається по неділях, отже, це дає нам ще один вихідний у понеділок 1 червня», - йдеться на zib.com.ua

Водночас, список вихідних може розширитися ще.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким 8 травня тепер відзначатимемо День пам’яті та примирення, що відповідає загальноєвропейській точці зору та позиції ООН.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}