Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавські підприємці привітали з Днем св. Миколая дітей з особливими потребами


20
20

Рада підприємців міста, що працює при міськвиконкомі як дорадчий орган, давно взяла собі за правило піклуватися про учнів спеціальної загальноосвітньої школи №39. Дітки, які тут навчаються, потребують більше уваги з боку дорослих, тому робити для них приємні подарунки– традиція представників ради.

Не став винятком і День Святого Миколая.

- Ми традиційно завітали до 39-ї школи, тому що вони для нас є добрими друзями, - говорить голова Ради підприємців Євгеній Дикань. – Сьогодні ми привезли їм багато фруктів, печива, різноманітні канцелярські товари і форму. А ще – наші найкращі побажання.

Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, впродовж заходу діти декламували вірші і співали пісні про Миколая, танцювали.

Секретар Полтавської міськради Оксана Деркач побажала учням школи здоров'я, наснаги до навчання і щасливої долі:

- Ніколи не буває забагато радості і подарунків для дітей. А це не лише щось матеріальне, це й увага, яка дає їм зрозуміти, що їх бачать, їх розуміють, ними пишаються. У виступах діток ми сьогодні побачили їх старанність, їх бажання самовиразитись. Було помітно, що їм дуже подобається бути на цій імпровізованій сцені, і вони радіють від того, що їх виступи подобаються глядачам. Тому такі заходи дуже потрібні і для діток, і для дорослих. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}