Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Для ГО "Рідне місто, рідний край" немає чужих дітей


18
18
18

Діти завжди з особливим нетерпінням очікують Новорічних та Різдвяних свят. Тим більше, коли йдеться про малюків, які опинилися в складній життєвій ситуації: для них ця радість подвійна.

 Турбота про маленьких полтавців – один із основних напрямків діяльності ГО «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ», яку очолює Олександр Удовіченко. Активісти громадської організації в усіх куточках Полтавщини розпочали вітання найменш захищених категорій дітей.

 Зокрема, зі Святим Миколаєм маленьких полтавців і полтавок поздоровила секретар міської ради Оксана Деркач. Вона відвідала Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячий будинок сімейного типу родини Шкаровських. Від ГО «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ»  Оксана Деркач передала їм офісну та побутову техніку і фрукти.

- Ми вже кілька років підтримуємо Центр соціальної реабілітації, намагаємося створити всі умови для того, щоб ці діти відчували себе живою частиною громади, - зазначила вона. – Полтава може пишатися закладом з таким рівнем комфорту, з сучасним обладнанням, з колективом самовідданих фахівців.

 По-родинному теплою була зустріч із Шкаровськими, які виховують 9 дітей, з них – семеро всиновлених.

- Наша громадська організація продовжуватиме благодійні традиції, які склалися в Полтаві, - наголосила Оксана Деркач. – Дарувати радість іншим – це значить отримувати добро навзаєм. 

 

Денис Савицкий

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}