Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Голова Полтавської ОДА: «на Полтавщині комуністи і "регіонали" проводять антидержавну політику»


13

Наразі на Полтавщині діє указ голови ОДА про знесення пам’ятників тоталітаризму. Розповідаючи про те, як на практиці реалізовується цей указ, Віктор Бугайчук зауважив, що не всі сільскі і районні ради вирішили це питання.

- Я своїм наказом доручив головам сільських рад винести це питання на сесії, і вже за рішенням депутатів місцевого рівня демонтувати ці пам’ятки. Це є майно громади, і демонтаж має робитися цивілізовано, як це було зроблено в Кременчуці. Та зараз ми бачимо, що деякі голови рад, вибрані ще за передньої влади, є комуністами чи регіоналами. Вони проводять антидержавну політику і упираються виконувати це завдання. Тому наразі демонтовано лише 2-3 пам’ятники, а в окремих районах їх навіть відновлюють. У свою чергу, ми наполягаємо, проводимо свою ідеологію, але стараємось, щоб це було політично коректно.

Як уточнила прес-секретар Віктора Бугайчука Юлія Билина, Кобеляцька районна рада планує найближчим часом демонтувати пам’ятник Леніну на своїй території. Водночас, за її словами дуже гострим залишається питання грошей, бо бюджети не такі багаті, і знесення пам’ятників не є пріоритетним. Та на думку Юлії Билини, і політична воля також має бути виражена. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}