Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«Київстар» дізнався про особливості українського читання


15
15

Про це яскраво свідчать різноманітні дослідження, оприлюднені компанією. Однією із останніх, пам’ятаємо, презентували в Одесі проект «Добре бачу». Ще однією знаковою подією стало представлення шрифту Кобзаря, що стало унікальним явищем.

Сьогодні компанія, продовжуючи приділяти увагу вкрай важливим темам, які, здебільшого, впливають на розвиток людства в цілому. Йде мова про літературні вподобання українців на сучасному етапі. Так виходить, що із приходом новітніх технологій, книгу забувають. Натомість українцям пропонують електронні книги, комп’ютери, планшети…

Сьогодні ж, висока ціна на книжки та різноманіття альтернативних форм проведення дозвілля витісняють читання книги із колись найпопулярнішого в країні способу проведення вільного часу. Спілкування, перегляд телепрограм та інтернет-сторінок викликають більшу цікавість, ніж вдумливе читання великих текстів.

Такі висновки зробила компанія GFK Ukraine із всеукраїнського дослідження читання книжок, проведеного на замовлення національного оператора зв’язку «Київстар».

Хоча за останній рік частка прихильників читання майже не змінилась, приблизно 51% дорослих жителів України прочитали принаймні одну книжку протягом останніх трьох місяців, купують книжки тільки 31% наших співвітчизників. Більшість вважають, що друковані книги мають високу ціну, а приблизно чверть українців очікують, що електронна книга має бути значно дешевша за друковану.

Щодо цього своїми думками поділився Петро Іванов, начальник відділу корпоративних комунікацій «Київстар»:

-       Читання – це важлива звичка, що формує освічену націю. Володіючи технологіями та значним досвідом, «Київстар» прагне запропонувати максимально доступне та просте рішення для тих, кому бракує часу на літературу. Минулого року ми представили мобільну бібліотеку Smart Kyivstar, що дозволяє легально читати сотні творів сучасних авторів прямо з екранів мобільних пристроїв, сплачуючи лише невелику тижневу абонентську плату. Слід відзначити, що сервіс набув значної популярності, сьогодні він налічую десятки тисяч постійних користувачів і продовжує зростати. А це значить, що в нас є привід для оптимізму.

11

На думку заступника директора GfK Ukraine Гліба Вишлінського, дані цьогорічного опитування демонструють хоча й незначне та все ж зниження цікавості частини українців до читання.

-  Представлений сьогодні звіт містить не лише констатацію проблеми, а дійсно важливі дані та інсайти для гравців ринку книговидання. Сподіваюсь, що дослідження допоможуть змінити ситуацію із читанням на краще, адже зрозуміти проблему – це вже частково її вирішити.

Незважаючи на брак коштів українці люблять та цікавляться якісною українською книгою. Про це свідчать дані про довіру читачів до найбільших українських видавництв. Докладніше дізнатися про рейтинг довіри українців до окремих видавничих компаній, найбільш впливових авторів, а також всі особливості дитячого читання можна у «Дослідженні читання книжок в Україні - 2014» за посиланням.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}