Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Організатори Сорочинського ярмарку прийматимуть учасників посеред тижня


19
19
19
19
19
19

Світлана Свищева також зазначила, що через паніку навколо ярмарку багато колективів із усієї України сумнівалися, чи приїжджати на захід. А дехто і взагалі побоявся на нього завітати. Таким чином до Сорочинців приїхало більш, ніж на чверть менше колективів та майстрів, ніж у минулі роки.

Світлана Свищева каже, що на Полтавщину все ж збираються приїхати ті, хто побоявся зробити це одразу. Вони мають бути у Сорочинцях за кілька днів. У свою чергу організатори обіцяють піти їм назустріч та включити їх виступи у програму.

Незважаючи на складнощі в організації ярмарку цього року, на ньому представлені майже всі області України, крім Луганської. Є кілька учасників із Донецької області. 

Автор: Катерина Коваленко

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}