Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Під лозунгом «Україна єдина» на Полтавщині офіційно відкрили Сорочинський ярмарок – 2014 (фото, відео)


19
19
19
19
19
19
19
19
19
19

На офіційній частині побували і наші журналісти. На відкритті виступили найкращі гурти Полтавщини, Запоріжжя, Сум, Харкова, Львова, Черкас, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Києва, Чернігова, які виконали для гостей ярмарку народні пісні.

- З об’єктивних причин не приїхали на ярмарок колективи із Луганська та Донецька, але ми віримо, що вже наступного року вони завітають на Сорочинський ярмарок. – каже Світлана Свищева.

- Я щиро вітаю Вас на Сорочинській землі. Цього року ярмарок відбувається під лозунгом «Україна єдина». Сорочинському бути, бо сюди завжди їдуть люди, він завжди об’єднував людей. На жаль, Україна потерпає у війні. Я хочу схилити голову перед тими, хто загинув у війні. Україна повинна жити в мирі. Вона має право на життя, матері не повинні  відправляти своїх синів на війну. Україна є, була і завжди буде незалежною. Ми сильні! – резюмувала Світлана Свищева.

Оголосив Сорочинський ярмарок відкритим голова ОДА Віктор Бугайчук.

- Сьогодні народжується політична нація, народжується держава.  Ми все зробили для того, щоб було все спокійно.   – зазначив він.

Традиційно на Сорочинський ярмарок завітав і Гоголь. Він привітав гостей та побажав, щоб це свято стало всесвітньовідомим символом Полтавщини.

Зібрані кошти на Сорочинському ярмарку підуть на підтримку  хлопців, які наразі знаходяться у зоні АТО. Зокрема, планується придбати бронежилети, каски, ліки тощо.

Нагадаємо, попри невдоволення деяких високопосадовців та чиновників місцевих рангів щодо проведення цьогорічного ярмарку, організатори вирішили, незважаючи на військовий конфлікт на Сході України, провести масштабний захід.

Увечері гості зустрічатимуть зірку – гурт «Дзідзьо».

Автори:  Катерина Коваленко, Вікторія Козуб

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}