Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Кременчуці закрили порностудію


19
19
19
19

Правоохоронці встановили, що даний заклад діяв з минулого року. Власницею була 32-річна мешканка міста Комсомольськ. У Кременчуці вона винаймала приміщення, в якому розташовувалась студія та квартиру, де жінка мешкала зі своїми двома дітьми.

Документуючи цей вид протиправної діяльності, кременчуцькі оперативники встановили, що у закладі працювало близько двадцяти кременчужанок (віком 20-28 років). Дівчата працювали згідно певного статуту, в якому передбачались винагороди та штрафні санкції. – повідомляє прес-служба УМВС України у Полтавській області.

Робота у закладі тривала цілодобово у три зміни. Відеотрансляція еротичних та порнографічних сцен розповсюджувалась через комерційну інтернет - мережу. У студії знаходилось близько десяти кабінок, обладнаних веб-камерами та відповідним інтер’єром. На момент операції в приміщенні знаходилось шість дівчат.

В ході проведення санкціонованого обшуку в приміщенні салону та в найманій квартирі, оперативниками було вилучено комп’ютери, предмети інтер’єру та документація. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 301 Кримінального кодексу України (виготовлення, розповсюдження порнографічних кіно та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру). Санкція даної статті передбачає штраф, або обмеження чи позбавлення волі на строк до п’яти років.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}