Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавська міліція отримає допомогу від ПАТ «Тепловозоремонтний завод»


14
14
14

Про це на сьогоднішній прес-конференції в УМВС у Полтавській області сказали директор ПАТ «Тепловозоремонтний завод» Антон Петько та голова спостережної ради ПАТ «Тепловозоремонтний завод» Олена Шуліка.

- Україна єдина, багатонаціональна і багатомовна. Поділ українців за мовним принципом приречений на провал. «Тепловозоремонтний завод» не просто патріотично налаштований, не просто переживає за наше майбутнє, ми хочемо підкреслити, що міліція з народом, міліція несе функції захисту народу України. І щоб це підкреслити, «Тепловозоремонтний завод» взяв на себе зобов'язання одягненути взвод в повному розумінні цього слова - від черевиків до шоломів і бронежилетів, для того, щоб у хлопців була можливість у всеозброєнні стати на охорону правопорядку. Адже патріот не ділиться на російськомовного або україномовного, патріот це той, хто хоче мирного неба, спокійного сну наших дітей і майбутнього не тільки нашого міста, а й нашої країни. - сказала Олена Шуліка.

- Ми включилися в цю роботу заради наших земляків, міліціонерів-полтавців, які зараз стоять під кулями на блок-постах в Харківській області, які, в силу різних причин, не дуже добре екіпіровані, відсутні сучасні засоби захисту, тому ми самостійно запропонували свою допомогу керівництву УМВС. Ми дуже хочемо, що наші хлопці, полтавські міліціонери повернулися живі з несення служби на болк-постах на кордоні Харківської та Луганської областей. Ми просимо, щоб ЗМІ донесли до мешканців східної України те, що там де ходять люди з автоматами, там, де з'являються самопроголошені мери, губернатори, міністри, Президенти і т.д., там ніколи не буде грошей, там ніколи не буде роботи, там ніколи не буде достатку. Ніхто не приїде в такий регіон для створення робочих місць. - зауважив Антон Петько.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}