Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Військовослужбовець із Полтави: нам в університеті видали автомати


03

 І хоча вищі владні структури закликають українців не піддаватися на провокації, все ж останні стягують всі сили задля захисту територіальної цілісності держави. Із цією метою в Україні оголосили мобілізацію, дієздатних чоловіків викликають до військкоматів, а військовозобов’язаних в першу чергу приготували до надзвичайної ситуації.

Не виключення стали й військові університети. Так, наприклад, військовослужбовець із Полтави (прізвище з об’єктивних причин не вказуємо), який з метою підвищення кваліфікації наразі навчається у Харківському університеті повітряних сил, розповів, що їм в університеті видали автомати, з якими вони завжди ходять. До того ж, всі курсанти знаходяться у повній бойовій готовності.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}