Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавські євромайданівці дійшли до компромісу із міліцією


20

Зокрема мітингувальни повідомили, що не хочуть сутичок і висунули свої вимоги. «Ми висуваємо наступну вимогу, яку підтримала громадськість. Ми просимо, щоб міліціонери, які стоять зараз на сходах ОДА зайшли  в середину у повному складі. Після цього ми забарикадуємо головний вхід до Адміністрації і на цьому на сьогодні все закінчиться. Головна наша ціль – не спалити це приміщення, а заблокувати його, щоб воно не працювало».

Едуард Федосов підтримав пропозицію і особисто пообіцяв, що зробить так, щоб жодна людина і в тому числі працівники адміністрації у неї не зайшли.

Наразі міліціонери зайшли до приміщення ОДА і активісти у свою чергу звели барикаду  на вході до будівлі дошками та шматками металевого забору.

Серед активістів поки що нікого не затримали. У міліції повідомили про п'ятьох постраждалих. У двох правоохоронців розбиті голови, а у третього через «коктейль Молотова» обгоріла нога.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}