Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Поради для купальників на Водохрещу


16

Кажуть, купатися на Водохрещу безпечно, бо вода цього дня має чудодійні властивості і захищає людину від усіх хвороб, відтак переохолодження не загрожує, пише http://xxl.ua/ Однак деяких правил все ж варто дотримуватись.

Організм рекомендують підтримати їжею - за півтори години перед процедурою потрібно з'їсти хорошу порцію каші з цільного зерна - підійде перловка, неочищений рис, пшоно або гречка. До такого гарніру потрібно додати 100-150 г м'яса або 30-40 г сала, а закінчити трапезу сухофруктами.

Під час купання занурюватися треба не поступово, а відразу, причому, пірнати з головою, адже, окунаючись по шию, різниця температур тіла та голови складає 30 градусів - шок для організму. 

Перебування в крижаній воді знижує циркуляцію крові в периферичних судинах на 30% - це захисна реакція організму. Тож знаходитися у воді довше 10 секунд при першому купанні не можна, інакше травмуються дрібні судини. З тієї ж причини не можна розтиратися рушником, вийшовши з води. Краще просто загорнутися в теплий одяг.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}