Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У центрі Полтави відкрився заклад із "гральними автоматами"


14
14
14
14
14
14
14

Ми зайшли всередину даного закладу і побачили «гральні автомати», максимально наближені до старих «Одноруким бандитом». Проте новітні технології наклали свій відбиток і на них, якщо старі автомати приводилися в рух механічним способом - треба було смикнути ручку і барабани починали крутитися, то зараз клавіші і монітор.

На здійснювану нами відеозйомку працівники клубу реагували дуже бурхливо - через деякий час касир змінила гнів на милість і «дозволила» вести відеозапис (хоча і забороняти вона не мала права), а працівниця залу була трохи агресивна і до останнього моменту висловлювала своє невдоволення (мабуть відпрацьовувала зарплату).

У закладі ми пробули близько п'яти хвилин, так як інстинкт самозбереження ще ніхто не відміняв. За цей час ми помітили одну цікаву деталь - в залі перебуває близько 20 ігрових автоматів і на кожному є напис «Державні лотереї». Якщо це насправді «державний» заклад, то чому працівники були незадоволені видеозйомкою?

Нам вдалося поспілкуватися з менеджером з адміністративної діяльності ТОВ «Євролот» Юриєм, який повідомив нам наступне:

- Наша компанія є розповсюджувачем державних миттєвих лотерей, а саме лотерей компанії ЗАТ «Патріот». Ця компанія має ліцензію на випуск державних лотерей, а ми просто реалізатори цих лотерей з допомогою електронних терміналів. А забороняли проводити відеозйомку на підставі установок керівництва і правил клубу.

За коментарями ми звернемось до міліції.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}