Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

ДАІшник з автоматом напав на полтавчанина


20

Наш земляк, Іван Довбий, вчора був на межі між життям і смертю. Іван вже дев'ять років живе і працює в Києві, але всі його родичі проживають на Полтавщині.

Ми зв'язалися з Іваном, щоб почути весь жах, який він пережив під час спілкування з ДАІшниками.

Вчора Іван прямував за кермом автомобіля в Київ. Приблизно о 17-20 на посаді «Березань» він був зупинений співробітником ДАІ. Так як Іван Правил дорожнього руху не порушував, він поцікавився у ДАІшника про причину зупинки і суть скоєного правопорушення. Далі зі слів самого Івана:

- Їду, нікого не чіпаю, нічого не порушую. Тільки виїхав із заправки, як мене зупиняє співробітник ДАІ з автоматом Калашникова на плечі. Так як я знаю не з чуток про безпричинні зупинки, я поцікавився, яка причина моєї зупинки і що я порушив? Це також прописано в п.21-1 ст.11 Закону України «Про міліцію» - працівник міліції повинен повідомити водієві про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення. ДАІшник відповідає - «Цільові заходи». Я прошу ознайомити мене з цими «заходами», адже статтю 57 Конституції України ще ніхто не відміняв. Мені було відмовлено і висунуто вимогу пред'явити водійське посвідчення та реєстраційний документ на автомобіль. Я у відповідь прошу працівника ДАІ пред'явити, згідно ст.5 ЗУ «Про міліцію», службове посвідчення. Посвідчення він мені пред'явив, але тільки я встиг прочитати його ПІБ, як він його сховав. Потім відбувся «початок вистави». Він відвертається і щось говорить по рації. Через 45 секунд приходить виконавець «вистави» (ще співробітники ДАІ з автоматами Калашникова).

Один з них називає мене «Шановний» і незаконно вимагає, щоб я вийшов з машини. Я здивований: «Чого це?». Потім він підвищуючи тон (мабуть, таким чином «шануючи» мене), двічі повторює: «Шановний, вийдіть з автомобіля». Мені стає реально страшно і я йому про це відкрито заявляю. І тут він, напевно, уявив себе Джеймсом Бондом, тому що вже криком кричить на мене: «З машини! Бігом!». Потім він переходить до дій - він вже не вимагає, щоб я вийшов з автомобіля, він вже загрожує мені «виколупати» мене з автомобіля. І тут же, продовжуючи, напевно, мене «поважати», направляє на мене дуло автомата і пересмикує затвор, тим самим надсилаючи патрон у патронник. Я тільки встиг схопити мобільний телефон в руку, як він змусив мене підняти руки вгору. У той момент, я пережив страх і жах, який не можливо передати словами.

Мені все-таки вдалося набрати 102 та викликати слідчо-оперативну групу. Також я викликав Швидку, бо мене всього «телепало» і я відчув біль в області серця. По приїзду Швидкої допомоги мені поміряти тиск - 240/100. Лікарі хотіли везти мене в лікарню, але я відмовився через те, що писав заяву слідчому на «перевищення влади» працівниками ДАІ. Лікар Швидкої допомоги вколов мені на місці якісь ліки, щоб якось зняти мій шоковий стан.

Всім своїм землякам, всім українцям я пропоную подумати ось над чим: - Кому служать дані працівники МВС? Адже вони давали присягу служити народу України, але від такого служіння я був, м'яко кажучи, в шоці.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}