Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Задоволення в роботі, задоволення в житті


20

    Лише кожен п'ятий українець задоволений своєю роботою, при цьому майже половина працюючих планує найближчим часом змінити роботу. За статистичними даними 67 % українців не задоволені своєю роботою, а 23 % надзвичайно незадоволені. Варто відзначити, що причини зростання невдоволення вчені бачать у збільшенні стресу і незначному зростанні зарплат, однак не меншу роль відіграють і проблеми поєднання  сім'ї і роботи, а також побоювання за свою професійну перспективу.

     За словами Полтавського психолога Ірини Срібної, людина яка займається “ не своєю ” роботою, завжди відчуватиме почуття нереалізованості, роздратованості :

    “Незадоволеність часто може виражатися не тільки на психічному, але і на соматичному (тілесному) рівні. Наприклад, у зовні «благополучної» людини без видимих ​​причин раптом починають проявлятися хвороби: гіпертонія і гіпотонія,  бронхіальна астма, псоріаз, цукровий діабет, глаукома, ревматоїдний артрит, рак, інфекційні та інші не менш серйозні захворювання. Вони можуть досягти в чомусь успіхів, але це не те, що вони сьогодні хочуть робити. Такі люди не ростуть як професіонали, залишаючись на тому рівні, який колись отримали. Якщо ж підвищення кваліфікації є вимогою їх поточної роботи, вони роблять це з потреби, з «кислим виразом обличчя». Вони ніколи не будували довгострокових планів в професійному  житті, їхні цілі завжди були короткострокові” – зазначив психолог.

    Тож якщо  надмірно напружуватися, то можна добитися не успіху, а нервового зриву. А це нікому не потрібно.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}