Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Від газованих напоїв діти тупішають


27

Провівши ряд досліджень і тестів, вчені з Цюріха виявили негативний вплив енергетиків та газованої води з кофеїном на формування мозку, по суті, вони пригальмовують важливі процеси. Таким чином, при тривалому вживанні даних напоїв дитина перестає розумово рости, у неї з'являються відхилення від норми розвитку, що в майбутньому обіцяє дуже серйозні проблеми, повідомляє ЕвроСМІ.

За словами фахівців, для того, щоб стати на дорогу "тупості" підлітку досить випивати 300-400 мілілітрів кофеїну, що прирівнюється до 4-м баночках енергетичного напою або 3-4 чашки звичайного кави.

Тому вчені рекомендують виключити енергетики та інші газовані напої з кофеїном зі щоденного вживання, щоб у майбутньому не мати ускладнень з розумовою діяльністю.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}