Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Кондуктор кільцевого та полтавка побились через яблука


20

Сварка виникла через яблука, які дівчина розсипала в салоні автобуса, а зібрати не захотіла. Саме це й стало мотивом конфлікту. Ображена кондуктором пасажирка вийшла на зупинці «Фурманова». Та на цьому конфлікт не вичерпався.

У той же день, ввечері, в автобус зайшла мати ображеної дівчини, яка почала виясняти стосунки з кривдницею доньки та, зі слів кондуктора, спричинила їй тілесні ушкодження.

Наразі даний факт знаходиться в кримінальному провадженні Октябрського райвідділу міліції. Правоохоронці отримали заяви від матері ображеної дівчини, а також від кондуктора автобуса.

Відносно кондуктора складено адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення України – дрібне хуліганство. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також відкрито кримінальне провадження по факту отримання тілесних ушкоджень кондуктором за попередньою кваліфікацією правопорушення зачастиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Заявниці надано направлення на судово-медичну експертизу.

Наразі слідчий продовжує з’ясовувати усі обставини події, а після висновку судмедексперта будуть прийняті відповідні процесуальні рішення.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}