Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Міліція пильнує за соцмережами та активно використовує їх у роботі


27

Силовики запевняють, діти-втікачі продовжують активно спілкуватися в мережі та постять картинки з місць, в яких вони переховуються, пише Сегодня.

За останній рік нові технології допомогли міліції повернути на 15% більше дітей. З 4 тисяч заяв про зникнення дітей розшукали більше 3 тисяч.

-  Міліціонерів спеціально навчають користуватися соцмережами для розшуку. У випадку заяви про зникнення міліціонер повинен запитати в батьків, чи була в дитини сторінка в соцмережах. За згодою і в присутності батьків перевіряється пошта дитини, листування. Це допомагає дізнатися, чи є ознаки криміналу в пропажі, чи дитина жива-здорова та сидить в найближчому Макдональдсі, - повідомив вищезгаданому виданню начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}