Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці сплачують податки через термінали ПриватБанку


11

Підприємці Полтавської області за три останні місяці внесли 12 мільйонів гривень податків та бюджетних платежів через термінали самообслуговування. Про це повідомили у прес-службі ПриватБанку.

 

–  При оплаті в терміналі завжди встигаєш з внесенням податкових платежів, це зручно –  у будь-який час ніяких кас і черг, –  говорить Олександр Цись, директор Полтавської філії ПриватБанку. –  Сьогодні зони самообслуговування є в кожному відділенні, ми активно розвиваємо мережу цілодобових відділень самообслуговування.

 

Але здійснити платежі у ПриватБанку можна не тільки в касі чи терміналі, але й через систему Прива-24, Інтернет-банк, платіжні додатки Приват24 та за безкоштовним телефоном 3700. Найвигіднішим способом оплати рахунків залишається термінал, оскільки мінімальна комісія тут складає 1 гривню незалежно від суми платежу.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}