Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавці сплачують податки через термінали ПриватБанку


11

Підприємці Полтавської області за три останні місяці внесли 12 мільйонів гривень податків та бюджетних платежів через термінали самообслуговування. Про це повідомили у прес-службі ПриватБанку.

 

–  При оплаті в терміналі завжди встигаєш з внесенням податкових платежів, це зручно –  у будь-який час ніяких кас і черг, –  говорить Олександр Цись, директор Полтавської філії ПриватБанку. –  Сьогодні зони самообслуговування є в кожному відділенні, ми активно розвиваємо мережу цілодобових відділень самообслуговування.

 

Але здійснити платежі у ПриватБанку можна не тільки в касі чи терміналі, але й через систему Прива-24, Інтернет-банк, платіжні додатки Приват24 та за безкоштовним телефоном 3700. Найвигіднішим способом оплати рахунків залишається термінал, оскільки мінімальна комісія тут складає 1 гривню незалежно від суми платежу.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}