Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

За побитого дідуся рецидивістам дали по 7 років за гратами


28

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області засудив двох миргородців (32 та 30-річних молодиків) по ст. 187 ч.3 Кримінального кодексу України за вчинення розбійного нападу – кожного до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Під час відкритого судового засідання було встановлено, що 27 квітня минулого року, близько 17 години, в Миргороді до житлового будинку 62-річного пенсіонера увірвалося двоє молодиків «на підпитку» і, наносячи удари по різним частинам тіла та погрожуючи ножем почали вимагати у літнього чоловіка гроші. Коли потерпілий від отриманих ударів знепритомнів, один з нападників, скориставшись подавленою волею власника помешкання, почав шукати гроші в кишенях безпорадного чоловіка. Знайшовши гаманець, в якому було всього лише 400 гривень (частина пенсії, на яку чоловік мав прожити ще цілий місяць) один з нападників на цьому не зупинився, став нишпорити по всіх кімнатах будинку і нічого цінного не знайшовши, забрав «старенький» мобільний.

Незважаючи на те, що зловмисники своєї вини в суді не визнавали, прокурорам вдалося повністю довести вину підсудних у вчиненні інкримінованих їм злочинних дій.

Суд, обираючи покарання, врахував персональну роль кожного з підсудних, ступінь тяжкості вчинених ними діянь, відверту зухвалість протиправного посягання на особу і чуже майно, відсутність реального розкаяння у вчиненому, а також те, що обоє з нападників раніше вже засуджувались за вчинення умисних корисливих злочинів, в тому числі і насильницького спрямування, що вказувало на стійкість антисоціальних проявів їх поведінки.

З’ясувавши зміст фактичних обставин, у вчиненні яких молодикизвинувачувались і, оцінивши зібрані по справі докази, суд вважав за необхідне і достатнє для виправлення миргородців обрати щодо кожного з нападників покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке належить їм на праві приватної власності.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}