Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Мінюст підготував порядок продажу конфіскату через інтернет


05

Традиційна система не забезпечує вільний доступ всіх бажаючих брати участь в аукціонах, не виключає можливості застосування корупційних схем (з фіктивними покупцями, які працювали на заздалегідь призначеного організаторами переможця аукціону), повідомляє ТСН.

Впровадження аукціонних торгів забезпечить вільний доступ громадян та юросіб до реалізації арештованого майна, про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович. Продавати на аукціонах, як і зараз, будуть все, крім землі: підприємства, будинки, квартири, автомобілі, побутову техніку, меблі і носильні речі, конфісковані у громадян за рішенням суду. Для цього Мін'юст відкриє сайт з інформацією: що, коли і почому продається. Для участі в торгах потрібно буде зареєструватися, вказавши ПІБ, e-mail, телефон та ідентифікатор доступу до особистого кабінету, куди буде надходити інформація про торги.

Подання заявки і сплату внеску необхідно буде завірити електронним підписом (його можна отримати безкоштовно в управлінні Міндоходів за місцем проживання). Аукціони будуть проходити в робочий день (з 10:00 до 18:00), піднімати ціну можна буде протягом години після отримання в робочий кабінет інформації про попередню ціну. Якщо за годину з моменту відкриття продажу лот нікого не зацікавить, то він знімається з продажу і виставляється тільки через місяць вже на 20% дешевше. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}