Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Пляжі Полтави ще не готові до купального сезону


04

 

Сьогодні пляжі є одним із найпопулярніших місць відпочинку серед полтавців. Те, що офіційно купатися у водоймищах ще не дозволено, ніхто із них не бере до уваги.

 

У цьому році дозвіл на купання отримають три пляжі, на яких за словами начальника відділу роботи із засобами масової інформації та громадськістю центру забезпечення діяльності Територіального управління Віталія Шкаревського проводяться ретельні перевірки:

 

-   На даний час  проводяться перевірки місць для купання. Загалом, на території Полтавської області вже перевірено 89 пляжів. Наразі закінчуються роботи із перевірки міських пляжів, водолази «прочісують» дно. Паралельно готуються документи на дозвіл відкриття місць для купання.

 

Проте, в які терміни закінчаться перевірки міських водоймищ та будуть підписані усі необхідні документи, ще не знають.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}