Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Марш вишиванок у Полтаві


26
26
26
26
26
26
26
26
26

Вчора в Корпусному парку відбувся Марш вишиванок. Люди в національному українському вбранні - вишитих сорочках - збиралися в парку задовго до початку урочистостей. Вишиванки всіх забарвлень і форм наповнили головну площу міста. Одягнені в традиційний український одяг були від мала до велика.

- Першу вишиванку я купив на Андріївському узвозі в Києві кілька років тому.- розповідає вінничанин Сергій Полтораков. - Потім купував їх на Сорочинському ярмарку, також замовляв у майстрів. Зараз у мене 7 вишиванок різних форм і способів виготовлення. Особливо пишаюся "вибитою" сорочкою - вона зроблена настільки ажурно, що навіть незрозуміло як ниточки не розповзаються. Я її купив в Дрездені.

Відчувалося, що для присутніх це захід не було приводом покрасуватися, а чимось більш духовним. 

- Вишиванка для мене - це не просто святковий одяг, - розповіла полтавка Вікторія Самойленко. - Це - наша історія. Я по-доброму заздрю тим, у кого в сім'ї залишилися вишиванки, майстерно зроблені, бабусями, прабабусями. На жаль, у мене таких немає. Але все одно, на свята я одягаю не модельні сукні, а вишиванки.

- У нас часто купують вишиванки, - розповіли продавці Художнього салону. - Серед покупців багато іноземців. Дуже люблять наш одяг китайці, темношкірі. Росіяни також охоче купують як собі, так і в якості подарунка.

Близько години дня колона з декількох сотень людей, одягнених у вишиванки, рушила маршем до Білої альтанки.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}