Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські комуністи згадали світле минуле


01
01
01
01
01
01
01
01
01

Активісти місцевого осередку КПУ та ностальгуючі полтавці сьогодні під звуки радянських маршів відзначили день міжнародної солідарності трудящих. Під червоними прапорами вони пройшли центральними вулицями міста до пам’ятника Леніну. Найпалкіші прихильники комуністичної ідеології привели з собою дітей та онуків.

Під пекучим першотравневим сонцем активісти полтавської Компартії проголошували полум’яні промови про «владу буржуазії», зависокі ціни, ганебне життя та часи світлого і справедливого минулого.

–  Сьогодні ми хочемо звернути увагу громадськості на те, що 1 Травня – свято трудящого люду та його праці, а не пікніків і шашликів, – сказав Олександр Масенко, голова полтавського осередку КПУ. – Олігархи спотворили сенс свята миру і праці.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}