Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Театральній площі клеїли велетенську писанку


29
29
29
29
29
29
29
29
29

Писанка вийшла більше одного метра в діаметрі і заввишки 1,6 метра.  Створення святкової пам'ятки проходило в рамках  грандіозного фестивалю під назвою «Великодня писанка», організованого міською владою на Театральній площі.

 

Дійство представляло не тільки оригінальний сувенір, створений городянами. Поряд з величезним символом Великодня розкинулася і виставка писанок поменше. Свої фантазії і майстерність на великодню тематику показали вихованці  всіх навчальних закладів Полтави: дитячих садків, шкіл, університетів. Вони принесли на фестиваль пасхальні яйця, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів, оформлені як традиційними, так і незвичайними способами. Писанки у руках юних майстрів перетворилися і в плоди екзотичного дерева, і в ялинкову іграшку, стали елементами картин і навіть учасниками мізансцен з біблійних легенд.

 

Святковий настрій полтавців розділив і мер міста Олександр Мамай. Він не тільки роздавав грамоти подяки учасникам фестивалю, але й вклеїв три розписних  яйця в конструкцію гігантського пасхального пам'ятника.  

– Мені вже подарували стільки писанок, що, напевно, весь мій кабінет буде прикрашений ними! – зізнався мер.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}